C# vývojář

Full time, Part time
image/svg+xml 41 000 - 81 000 Kč za měsíc
Seniorita:
Junior, Medior, Senior
Technologie:
.NET, C#
Pracovní smlouva
Studenti: Ne

Popis pozice

Rosteme (120+ vývojářů), až je nám Praha malá!

Proto hledáme vývojáře a vývojářky do našich C# týmu na pobočkách v Praze, Brně i Hradci.
Pojď s námi změnit kancelář v továrnu na dokonalé weby!
V Quanti se zabýváme mobilními i desktopovými aplikacemi a HW projekty.

S jakými technologiemi pracujeme?

  • jako databázi používáme MS SQL, PostgreSQL, MySQL/MariaDB
  • pro práci s databází používáme Microsoft SQL Server Management Studio, adminer a jiné nástroje dle preferencí vývojářů
  • pro správu kódů využiváme Git. Management je realizován pomocí gitlabu případně Azure DevOps.
  • Pro vývoj používáme Visual Studio 2022, ale i jiné nástroje dle potřeb projektu
  • Běžnou součástí je vývoj pomocí dockeru
  • Testování je realizováno pomocí BDD a unit testů již během vývoje, dříve než aplikace putuje na akceptační testy
  • Api je dokumentováno pomocí Swaggeru (NSwag, Swashbuckle)
  • Nasazování je realizované pomoci TeamCity, Azure DevOps, gitlab a jiných nástrojů
  • Životní cyklus projektu je řízen pomocí nástroje JIRA
  • Komunikační nástroj pro flexibilnější práci je Slack

Co Ti můžeme nabídnout?

  • nekorporátní prostředí a dynamiku odpovídající start-upu (i když jsme nedávno oslavili 10. narozeniny)
  • finanční ohodnocení odpovídající tvým zkušenostem
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost profesního rozvoje
  • zajímavé projekty pro tuzemské i zahraniční klienty
  • přátelský kolektiv a neformální prostředí
  • v případě potřeby home office i více dní v týdnu

Volná židle může být tvoje. Stačí kliknout a přijít se k nám podívat.

PS: Neděláme žádné nudné HR pohovory, ale prvním krokem je vzájemné neformální představení a ze všeho nejvíce nás zajímá Tvůj kód.

Znalosti a dovednosti

Co od tebe očekáváme? (senior)

  • znalosti .NET a C# (.NET  Core, ASP.NET Core, C# 9/10) na vysoké úrovni
  • zodpovědnost
  • analytické myšlení, schopnost analýzy a práce s návrhem řešení a jejich realizace
  • zkušenosti s relační databází (MySQL, MS SQL, PostreSQL)
  • zkušenosti s ORM (Entity Framework / EF Core)
  • základní zkušenosti s noSQL databází (Mongo)
  • zkušenosti s virtualizací a použiváním kontejnerů (docker)
  • zkušenosti s vývojem webových API (Postman, REST, Swagger)

Co od tebe očekáváme? (junior)

  • základní znalosti .NET a C#. Používání na studijních nebo jiných projektech.
  • ochotu učit se nové technologie
  • základní znalost angličtiny pro čtení dokumentace a psaní kódu
  • základní zkušenosti s relační databází (MySQL, MS SQL, PostreSQL)

Souhrn

Jak si Vás představujeme
Projekt: INTERKOM do SVĚTA
Firma: QUANTI
Druh pracovní pozice: Vývojář
Název pozice: C# vývojář
Obor: Vývoj SW v IoT
.NET, C#
Mzda: 41 000 - 81 000 Kč za měsíc
Seniorita:
Datum nástupu: Ihned
Typ smluvního vztahu: Smlouva
Vhodné pro studenty: Ne
Časový úvazek:
Doba trvání pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Benefity:
Cafeteria, CEO - open door, Čas na profesní rozvoj, Firemní počítač, Firemní účetní, Firma na trhu 10+ let, Flexi pracovní doba, Fotbálek, Hackaton, Home office, Káva z české pražírny (unlimited), Mikrovlnka, Multisport karta, Nekorporátní atmosféra, Peněžní příspěvek na rozvoj, Pet - friendly, Příspěvek penzijní spoření, Relax zóna, Stravenky, Teambuilding, Zahrada / Terasa
Styl pracoviště: Samostatné kanceláře
Forma spolupráce:
Freelance, Pracovní smlouva, Spolupráce ŽL
Znalost jazyka: Angličtina - pokročilá znalost
Požadované minimální vzdělání: Střední